ÁLLÁS / Kecskemét / Asztalos

A fürdőszobabútoraink gyártásának fejlesztéshez az alábbi területre keresünk kollégákat:

1, BÚTORTERVEZŐ, GYÁRTÁSELŐKÉSZÍTŐ:

Feladatok:

  • fürdőszoba, konyha és egyéb bútorok egyeztetése, tervezése,
  • árajánlatok készítése és az ügyfelek részére történő kiadása e-mail-ben és személyesen,
  • gyártáselőkésztés, szabástervek készítése,
  • anyaggazdálkodás,
  • kapcsolattartás a beszállítókkal és a megrendelőkkel,

Elvárások:

  • bútorasztalosi technikusi végzettség és szakmai gyakorlat,
  • word, excel és e-mail küldő programok felhasználói szintű ismerete,
  • precíz, önálló munkavégzés,
  • csapatmunka szellem,
  • jó kommunikációs, szervező és probléma megoldó készség,
  • szakmai tapasztalat,
  • kecskeméti, vagy Kecskemét környéki lakhely előnyt jelent,
  • B-kategóriás jogosítvány előnyt jelent,

Amit kínálunk:

  • munkaidő: hétfőtől péntekig 08:00-17:00 (ebéd idő 1óra),
  • irodai munkavégzés
  • bejelentett hosszútávú munkalehetőség,
  • versenyképes fizetés (jogtisztán bejelentett bérre),
  • korszerű, tiszta munkakörülmények (műhely is fűtött / klimatizát),
  • stabil munkaadói háttér,
  • fejlődési -és szakmai előmeneteli lehetőség,

Munkavégzés helye: Kecskemét

Bérezés: Megegyezés szerint

Érdeklődés és jelentkezés az alábbi elérhetőségeken:

  • allas@sanglass.hu
  • 0630/479-3721

2, BÚTORASZTALOS:

Feladatok:

  • fürdőszobabútor gyártás
  • konyhabútor gyártás
  • egyedi bútorok gyártása és helyszíni szerelése

Elvárások:

  • bútorasztalosi végzettség és szakmai gyakorlat,
  • csapatmunka szellem
  • kecskeméti, vagy kecskemét környéki lakhely előnyt jelent.

  • versenyképes fizetés (jogtisztán bejelentett bérre)
  • korszerű, tiszta munkakörülmények (fűtött/klimatizát műhely)
  • fejlődési -és szakmai előmeneteli lehetőség